Знайомство й зустріч із іноземцем

- Dating tips author

Давайте уявімо собі, що Ви познайомилися з іноземцем – потенційним майбутнім чоловіком. Тепер треба зустрітися з нареченим. Можна, звичайно, самій поїхати до нареченого в гості.
Але краще запросити потенційного чоловіка до себе в гості.
Чому? По-перше, Ви будете «на своїй території» – а виходить, будете більш упевнено себе почувати. Крім того, Вам буде з ким порадитися, чи підходить вам майбутній чоловік. Іноді з боку легше оцінити всі плюси й мінуси. І головне, якщо наречений не хоче до Вас їхати, варто задуматися про серйозність його намірів. А потім можна буде й самій з’їздити в гості до нареченого – познайомитися з його родиною й укладом життя. Це звичайно відбувається до весілля з іноземцем. За законом багатьох закордонних країн вам дається віза нареченої на три місяці, протягом яких ви приймаєте рішення разом зі своїм нареченим іноземцем.

Якщо наречений зібрався до Вас у гості, то перевагу надавайте розташуванні його в готелі. Адже якщо майбутній чоловік оселитися у Вашому будинку, тоді доведеться оформляти гостьову візу, а це дуже клопітно. Крім того, треба буде зайнятися його реєстрацією в паспортному столі. Є й ще один делікатний момент: немає ніякої гарантії того, що Ви знайдете спільну мову з нареченим. У цьому випадку проживання в готелі буде набагато зручніше для вас обох.
– Знайомство й зустріч із іноземцем – майбутнім нареченим