Заміж за англійця й отримання британського громадянства

- Dating tips author

Відповідно до англійських законів, подавати заяву на отримання громадянства мають право особи, які легально прожили на території Великобританії протягом шести років. Якщо Ви вийшли заміж за англійця, то цей термін скорочується до трьох років. При цьому до моменту подачі заяви Вам необхідно мати ПМЖ в Англії, що видається іноземним дружинам після двох років спільного життя.
Щоб стати підданим королеви Англії, необхідно бути психічно здоровим (довідка про відсутність психічних захворювань), не порушувати імміграційні норми, не мати справ у поліції по будь-яких справах, знати англійську (уельську або шотландську) мову, гарантувати своє бажання жити в Англії або підтримувати зв’язки (знайомства) із цією країною.

Крім того, якщо Ви отримуєте англійське громадянство на підставі шлюбу з англійцем, Вам необхідно постійно проживати на території Англії протягом останніх трьох років (за винятком 270 днів, які Ви можете проводити там, де Вам заманеться). До того ж протягом останнього року термін перебування поза країною не повинен перевищувати 90 днів.

Відповіді на питання по візі нареченої до Англії.