Міжнародні знайомства й заміж у Японію: їхні особливості

- Dating tips author

На відміну від європейських країн, Японія не є тим місцем, куди прагнуть до знайомств і виходити заміж наші співвітчизниці. Причин цьому може бути назване багато, починаючи від мовного бар’єру й закінчуючи необхідністю асимілювати в зовсім іншому культурному середовищі.

Втім, якщо Ви ставитеся до того типу мудрих жінок, які вважають, що потрібно виходити заміж за людину, а не за країну, і перед Вами всерйоз маячить перспектива вийти заміж за японця, то ми Вас вітаємо! Вас чекає дуже цікаве життя!

Справа в тому, що для японців родина – це Святе. Хоча б тому що це борг, що кожен японець зобов’язаний віддати своїм предкам. Тому розлучення в цій країні – справа вкрай рідкісна. Японці одружуються назавжди, тим більше, якщо почуття обов’язку спирається на взаємнє кохання.
Однак відданість родині поширюється не тільки на дружину й дітей. У сімейне коло залучені всі представники прізвища, і насамперед батьки чоловіка, які будуть значно впливати на Ваше сімейне життя. Щоб не потрапити під прес рад свекрухи й налагодити життя самостійно, краще вмовити Вашого чоловіка відразу зняти окреме житло, інакше доведеться важко.

Шлюбне агентство Надія