Знайомства з іноземцем – Японія

- Dating tips author

Вийшла заміж і живу в Японії, от мої деякі нотатки для дівчат.
Японія- надзвичайна країна. Стародавні традиції й культура органічно переплітаються з передовими технологіями, рівних яким немає в усьому Світі.

Рівень життя в Японії набагато вищий, ніж у Північноамериканських штатах.
Хоча, тут і не багато мільйонерів, але річний прибуток і рівень життя набагато вище.
Японія- одна із найбільш безпечних країн у світі. Тут можна спокійно прогулюватися вночі, не побоюючись за своє життя, гідність і гроші.

Ще один важливий аспект- тут практично не стоїть проблема наркотиків. Вам не потрібно побоюватися того, що ваші діти можуть спробувати наркотики в школі, як це відбувається в Росії й Америці.
Відносини між дружиною й чоловіком у японських родинах звичайно дуже поважні.

Звичайно, Японія, у більшій мірі, чоловіча країна, і жінкам буває нелегко побудувати кар’єру. Але через те, що в Японії чоловіків набагато більше ніж жінок, то й відношення до жінок відповідне, як у суспільстві, так і усередині родини.

Для японського чоловіка нонсенс мати постійну коханку або «другу» родину, як це нерідко буває в Росії. Якщо це трапиться, такий чоловік втратить усе- роботу, гроші , будинок, родину й батьків.
Усі знають, що одна із найбільших проблем у Росії- це домашнє насильство. Російським жінкам дуже важко знайти управу на такого чоловіка, у Японії ж суспільство дуже негативно відноситься до цього явища, і якщо чоловік підніме руку на свою дружину- він так само втрачає все.
Відношення до росіян у Японії гарне, і, особливо, до російських жінок.

З кожним роком у Японії збільшується число інтернаціональних знайомств і наступних шлюбів, у тому числі й російсько-японських. Японці усе більше знайомляться з дівчатами з Росії.
Олеся